Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zakład Gospodarki Komunalnej w Bolkowie

Pracownicy

Dyrektor  ZGK   

Andrzejewski Krzysztof               dyrektor@zgkbolkow.pl

Z-ca dyrektora  ZGK   

Durkalec Weronika                       w.durkalec@zgkbolkow.pl

Główny księgowy     

Aldona Rochnowska                     a.rochnowska@zgkbolkow.pl

Kierownik ds. sieci i urządzeń  wodno-kanalizacyjnych 

Stępień Małgorzata                 m.stepien@zgkbolkow.pl

Koordynator ds. gospodarki zasobami komunalnymi     

Kulewicz Andrzej                     a.kulewicz@zgkbolkow.pl

Koordynator ds. administracyjno-gospodarczych       

Kwiatkowski Marek                      m.kwiatkowski@ zgkbolkow.pl

Inspektor ds. kadr i płac

Żaneta Rachwał-Szywała          z.szywala@zgkbolkow.pl

Inspektor ds. rozliczeń wodno-kanalizacyjnych   

Górska Danuta                              d.gorska@zgkbolkow.pl

Referent ds. księgowości   

Kowalów Aleksandra                 a.kowalow@zgkbolkow.pl

Starsza księgowa ds. rozliczeń  

Rudowicz Elżbieta                       e.rudowicz@zgkbolkow.pl

Podinspektor ds. rozliczeń czynszowych   

Pijanka Karolina                          k.pijanka@zgkbolkow.pl

Pomoc administracyjno-biurowa

Ada Oczachowska                sekretariat@zgkbolkow.pl

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Zegar